Kurumsal

Fermax

1990 yılında ATM Elektrik San.Tic Ltd Şti olarak Taahhüt İşleri, ve Müşavirlik Hizmetleri vermek amacı ile kurulmuş,konusunda uzman kadrosu ve tecrübesiyle birçok projeye imza atmıştır. 
Firmamız değişen piyasa şartlarına uyum sağlayıp, gelişen pazarda daha verimli çalışabilmek için 2009 yılında Fermax (İSPANYA) İnterkom Sistemlerinin Türkiye tek yetkili servisi olmuştur. Buna paralel olarak 2009 Yılında İTS ELEKTRİK ELEKTRONİK adını alarak faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Misyonumuz

Firmalara, fiziksel değerlerini verimli ve etkili bir biçimde koruyarak, çözümler üretmek. Bunun yanında diafon, akıllı ev, kartlı geçiş ve bina güvenlik sistemleri konusunda tek bir merkezden kontrol gibi özel çözümler sunarak, müşterilerimizin verimliliğini ve karlılığını maksimum düzeyde arttırmak ve sorunlarını çözmek yolunda, danışman niteliğinde hizmet vermek.

 

Vizyonumuz

Taahhüt işleri, müşavirlik hizmetleri ve teknolojinin birleşmesi ile ortaya çıkan sinerjiden güç alarak; bugün olduğu gibi gelecekte de, global hizmet veren çözüm ortağınız olmak.