Görüntülü Diafon

Görüntülü Diafon Sistemleri

Görüntülü Kitler'den oluşan Fermax Smile, Vivo, iLoft serileri ile site,residence villa, apartman, ofis, plaza vb mekanlarda kendinizi daha fazla güvende hissedeceksiniz. Görüntülü diafon sistemler ile kapıda kimin geldiğini görebileceksiniz. Böylece güvenliğinizi ve konforunuzu elinizin altında tutacaksınız.

 

Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ve nesnelerin internetinin hayatımıza hızlıca geçiyor olması görüntülü,sesli, dokunmatik ekranlı diafonların da hayatımızın bir parçası olmasının önünü açıyor.

 

görüntülü diafon

 

 

Fermax görüntülü diafon sistemleri ve kitleri ile akıllı ev otomasyonun önemli bir parçası oluyor. Görüntülü diafonların diğer akıllı ev bileşenleriyle haberleşmesi hayatınızı kolaylaştırıyor. Eski diafon sistemlerine göre 3 kat ev daha fazla güvenlik ve kontrol sunan görüntülü diafon sistemlerini İts Elektrik olarak Fermax güvencesi ve kalitesiyle sağlıyoruz. Bunun dışında servis hizmetiyle farkını hissedeciğiniz Görüntülü diafon sistemlerini ve detaylı bilgilerini incelemek için Görüntülü İnterkom Sistemleri sayfamıza bakabilirsiniz.