Fermax

Fermax, Interkom Sistemleri, Görüntülü Diafon, Görüntülü Kapı Zili

Fermax

FERMAX, merkezi Valencia, İspanya'da olan bir İspanyol aile işletmesidir. Fernando Maestre tarafından 1949 yılında kurulan şirket analog, dijital interkom ve geçiş kontrol sistemleri tasarımında uzman olup dünyanın lider markaları arasında önde gelen bir konumdadır.
Şirket bugüne kadar başarılı olmasını sağlayan değerleri temel alarak gelişmiştir: aile işletmesinin değeri ve uzmanlaşma değeri.

İşletmelerin çeşitlenmesiyle karşı karşıya olan FERMAX, benzersiz bir işletme modeline bağlı kalmştır.
Müşterilerimiz; uygun satın alma koşulları, bire bir teknik destek hizmeti ve sıra dışı bir ürün ile uzun
süreli bağlar kurduğumuz profesyonellerdir. FERMAX'ı bugünkü konumuna getiren özellikleri ilk kurulduğundaki özelliklerin aynısıdır. Bunlar
kurumsal zihniyetimizin çekirdeğidir ve markamızın neden farklı olduğunu açıklar: en yüksek kalite standartları, trend belirleyici tasarım, inovasyon, hizmet odaklılık ve firmadan firmaya zihniyeti.

 

 

 

 

Fermax Ürünleri İle Tasarlanmış Proje Referanslarımız İçin Tıklayınız

 

FERMAX Ürün Özellikleri


Fermax SKYLINE

Fermax SKYLINE - Görüntülü Interkom, Görüntülü Diafon, Görüntülü Kapı Zili

Şaşırtıcı şekilde basit. Ve uygulamada evrensel. Her türlü pazar ihtiyacını karşılayabilen tek seçenek. Görüntülü kapı girişi (Görüntülü İnterkom, Görüntülü Diafon, Görüntülü Kapı Zili), geçiş kontrolü ve bilgi ekranları tek bir ünitede entegre halde. 28 farklı
parçadan oluşuyor: Farklı boyutta 8 kasa, ses-görüntü modülleri, buton modülleri, dijital modüller, geçiş kontrol okuyucuları, bilgi modülleri ve aksesuarlar. SKYLINE 'nın eloksallı alüminyum, krom kaplama zamak ve polikarbon üretim malzemeleri güzel görünümleri ve kötü hava koşullarına maksimum dayanıklılıkları için tercih edilmiştir (IP43 IK7).
Buton ve tuş takımı kontakları su geçirmezdir. 48 saatte 100,000 defa basılarak dayanıklılığı test edilmektedir. Çok yönlülüğü ile toplam yaratıcılık sunan SKYLINE, 8 kasası ve 22 farklı
modülü sayesinde 20 milyona varan kombinasyon oluşturmaya izin verir.

 

 

Fermax CITYLINE

Fermax CITYLINE

Tasarım, zarafet ve sağlamlık Fermax CITYLINE'ı dünya genelinde bir kent sembolü yapan kalite unsurlarıdır. Kesintisiz dışbükey eğimli profil konsepti ve siparişinize özel üretimi
sayesinde proje gerekliliklerine uygun geniş bir çözüm yelpazesi sunar. Her türlü hava koşullarına dayanıklı eloksallı alüminyumdan üretilmiştir. Parmak şeklinde butonlar ve krom kaplama hatlar.

Tasarım, zarafet ve sağlamlık CITYLINE'ı dünya genelinde bir kent sembolü yapan kalite unsurlarıdır. Kesintisiz dışbükey eğimli profil konsepti ve siparişinize özel üretimi sayesinde proje gerekliliklerine uygun geniş bir çözüm yelpazesi sunar.
Her türlü hava koşullarına dayanıklı eloksallı alüminyumdan üretilmiştir. Parmak şeklinde butonlar ve krom kaplama hatlar.

 

 

 

Fermax MARINE

Fermax MARINE

SAFLIK. GÜZELLIK. DAYANIKLILIK

Fermax MARINE, darbelere dayanıklı FERMAX görüntülü kapı girişi panelidir. (Görüntülü İnterkom, Görüntülü Diafon, Görüntülü Kapı Zili) 2,5mm kalınlıkta paslanmaz çelikten yapılmıştır.
Son teknoloji ürünü ve en aşındırıcı, nemli ve tehlikeli ortamlara dayanıklıdır.

Elektronik gösterge ve geçiş kontrolü tuş takımı ile görüntüsüz ve görüntülü dijital modellerde sunulmuştur.

 

Fermax SMILE

Fermax SMILE

Yüksek performanslı ve kullanıcı dostu görüntülü kapı giriş monitörü.Sezgisel arayüzü OSD menü aracılığıyla kullanıcıya yol gösterir. Tüm Smile ürünleri farklı olabilir; en temel düzeyden en karmaşık konfigürasyona kadar. Kapınızı Smile gülümsemesiyle açın. Yüksek performans ve kullanıcı dostu monitör.

7" ve 3,5" TFT ahizesiz görüntülü kapı giriş monitörü. Renkli grafik ekran.
Kapasitif butonlar ve renkli LED'ler. Ultra ince format: Sıva üstü montajda 20mm ve sıva altı montajda 4mm derinlik.
VDS teknolojisi: UTP CAT5 veya 5 telli.

 

Fermax VIVO

Fermax VIVO

Fermax VIVO konuttaki iletişimi, güvenliği ve konforu kullanıcı için kolay ve memnun edici bir şekilde yönetmek için mükemmel bir araçtır. Kapasitif dokunmatik ekran. IP Teknolojisi.

Yüksek teknoloji ürünü 7 inç kapasitif dokunmatik ekran özelliğiyle VIVO monitör yönetimi akıcı şekilde gerçekleştirilir.

 

Fermax iLOFT

Fermax iLOFT

Saf çizgiler. Öz. Cazibe. Gerçek bir mücevher. Tüm iLOFT monitörleri yüksek çözünürlüklü 3,5" TFT ekran ve
yüksek performanslı ses kalitesine sahiptir. Herşey mükemmel iletişim için ayarlanmıştır. Çok işlevli butonlar sezgisel kullanıma ve OSD gezinti menüsü aracılığıyla yapılandırılmaya hazırdır.Farklı renkli ön kapaklar ve eğimli
kristalden yapılmış dekoratif çerçeve.

 

Özel iletişim. Konuşma gizliliği. Özel dokusuyla LOFT, modern trendlere ve yaşam tarzlarına uygun entegre bir tasarıma sahiptir. LOFT monitör günümüz evlerinin iç mekanlarına uygun zarif ve pratik bir çözümdür.

 


Fermax Access Control Sistemleri

Fermax Geçiş Kontrol Sistemleri

KART OKUYUCU Kapı açma yaklaştırılan bir geçiş kartı ya da geçiş anahtarı ile yapılır. Kartlar sistem için
yetkilendirilmeli ve izinler etkinleştirilmelidir.

BLUETOOTH Bluetooth teknolojisi içeren bir cep telefonu kullanılarak elektrik kilidinin uzaktan açılmasını sağlar. Sistemde 2 çalışma modu vardır: yetkilendirilmişlerle kısıtlı ve her türlü telefona erişim (kişisel geçiş kodu gerekir).

TUŞ TAKIMI Her bir kullanıcının kendi PIN kodu vardır. Her bir kod aynı anda bir ya da iki röle
etkinleştirilebilir. Kodun kabul/ret edilmesi sesli onay ile belirtilir.

MAKSİMUM GÜVENLİK Daha güvenilir bir geçiş kontrol sistemi için dual (ikili) teknoloji okuyucular kurulabilir.

Anahtar Kelimeler:

Görüntülü Diafon, görüntülü kapı zili, bina diafon sistemleri, bina kapı zili, apartman görüntülü diafon, site diafon, dokunmatik diafon, görüntülü diyafon, geçiş kontrol, geçiş kontrol sistemleri, görüntülü diyafon, dokunmatik kapı zili, görüntülü kapı giriş kontrol sistemi


ÜRÜN KATALOGLARI