• GÖRÜNTÜLÜ İNTERKOM SİSTEMLERİ
  Fermax Türkiye Distribütörü
 • KAPALI DEVRE KAMERA SİSTEMLERİ
  Kapalı Devre Kamera Sistemleri Gözünüz Arkanızda Kalmasın
 • YANGIN ALGILAMA SİSTEMLERİ
  Yangın Alarm ve Algılama Sistemleri Önleminizi Alın ...
 • ELEKTRİK TAAHHÜT HİZMETLERİ
  Komple Elektrik Taahhüt Hizmetlerimiz İle Anahtar Teslimi Projeler
 • ACCESS CONTROL SİSTEMLERİ
  Geçiş Kontrol Sistemleri ile İzinsiz Girişleri Engelleyin

Görüntülü İnterkom
Sistemleri

Fermax Türkiye Distribütörü olarak, 65 yıldır Interkom alanında hizmet veren bir markayı sizlerle buluşturuyoruz.. İspanya’da tasarlanmış ilk ve uzun yıllar boyunca tek erişim kontrol sistemi olan ve Fermax’ın binalar için geliştirdiği ilk elektronik kapı giriş sistemleri uzun yıllar boyunca hizmetinizde.

Kapalı Devre Kamera
Sistemleri

Kapalı devre kamera sistemleri ile bir monte edilen kameralar ile bir çok alanının tek bir yerden izlenmesi ve DVR'a yada sunucu bilgisayara kaydedilmesini sağlıyoruz. Kaliteli bileşenler ve profesyonel ekip ile güvenliğiniz emin ellerde.

Yangın Algılama
Sistemleri

Kaliteli bileşenler ile sizi yangına karşı uyarabilen otomatik olarak yangının söndürülmesi için harekete geçen sistemlerle, büyük alanlarda (fabrika, avm, siteler, okullar vb.) yangın algılama sistemlerini kuruyoruz.

ELEKTRİK TAAHHÜT HİZMETLERİ

İts Elektrik, bina, site, residence, fabrika gibi alanların projelendirme, malzeme temini, aydınlatma hizmetlerini profesyonel ekip ve kaliteli malzemelerle gerçekleştiriyoruz.

EN YENİ FERMAX ÜRÜNLERİİTS Elektrik Fermax Distribütörü

FERMAX VIVO   Görüntülü İnterkom Sistemleri VIVO konuttaki iletişimi, güvenliği ve konforu kullanıcı için kolay ve memnun edici bir şekilde yönetmek için mükemmel bir araçtır.
Kapasitif dokunmatik ekran, IP Teknolojisi, Yüksek teknoloji ürünü 7 inç kapasitif dokunmatik ekran özelliğiyle VIVO monitör yönetimi akıcı şekilde gerçekleştirilir. Vivo Özelliklerinde Çağrılar, Mesajlar, Resim Hafızası, Panik Çağrısı, Sesli Mesajlar, Otomatik Kapı Açma, Rahatsız Etme, Geri Sayım Zamanlayıcı menülerine ulaşabilir.
FERMAX SMILE   Görüntülü Diafon Sistemleri FERMAX tamamiyle yenilikçi ve şaşırtıcı bir deneyim olan yeni Smile görüntülü diafon sistemleri serisini sunar. Ahizesiz ve ekstra ince monitöre sahip Smile kompakt ve esaslı bir tasarım ile sunulmaktadır. Gelişmiş bir ev yönetim sistemi, yüksek performanslı ve en yeni teknolojileri dilini konuşan kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kullanımı kolay. yüzeye veya gömme olarak monte edilebilen yeni bir renkli monitör konsepti. Smile 7" veya 3,5" renkli bir TFT ekran ile birlikte sunulmaktadır.
FERMAX ACCESS CONTROL   Geçiş Kontrol Sistemleri Fermax Bağımsız ve Merkezi Geçiş Kontrol Sistemleri size en iyi kontrolu sağlar. Fermax Bağımsız Sistemler tek kapı girişinin kontrolüne imkan tanır. Ofisler, binalar, garajlar, dükkanlar vb. için önerilir.
Fermax Merkezi Geçiş Kontrol Sistemi bir çok girişi, gelişmiş yönetim ve otomasyon fonksiyonları olan kompleks kurulumların ihtiyacına cevap verir.

ÜRÜN VİDEOLARIFermax Görüntülü Diafon Tanıtım Videoları